Лотерея Грін-Кард 2021. Частина 3. Вимоги до фотографій

Для того, аби ваша анкета взяла участь у Лотереї Грін-Кард 2021, у ній повинна бути прикріплена ваша фотографія. Вимоги до цієї фотографії розміщені на сайті https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/visa-information-resources/photos/photo-examples.html

Зараз для вашої зручності буде коротко підсумовано основні вимоги до фотографії, що прикріпляється до анкети. Звертаємо вашу увагу на те, що це ДУЖЕ важлива інформація, адже недотримання вимог до фотографії приведе до того, що у разі виграшу у Лотереї візовий офіцер Посольства США в Україні прийме рішення про відмову видачі імміграційної візи для вас. Тому максимально дотримуйтеся наданої вам інформації!

  1. Фотографія повинна бути новою, тобто зробленою не більше як за 6 місяців перед подачею анкети. Якщо ви подаєте анкету 12 жовтня 2019 року,  фото не повинно бути зроблене пізніше 12 квітня 2019 року. Однак краще зробити нове фото.
  2. Для цієї фотографії заборонено фотографуватись у головному уборі, а також у окулярах. Довге волосся варто забрати принаймні за вуха.
  3. Варто дивитись прямо у камеру, не нахиляючи голову у жоден бік. Вираз обличчя повинен бути нейтральним, допускається легка природня усмішка.
  4. Фон фотографії повинен бути білого або хоча б світлого кольору. Не допускається фон з рельєфом або принтом.
  5. Природнє освітлення, жодних тіней на фото.
  6. Жодного фотошопу і графічної зміни фотографії! Найпоширенішими помилками такого типу є коригування ефекту червоних очей або заміна фону.

Ще раз нагадуємо, що з усіма вимогами до фотографій для участі у Лотереї Грін_кард ви можете ознайомитись на сайті https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/visa-information-resources/photos/photo-examples.html

 

Якщо у вас залишились будь-які питання щодо участі у Лотереї чи заповненні анкет, будь ласка, телефонуйте 527 з мобільного, або скористайтесь формою “Задати питання”