14 червня 2019 року розпочинає роботу візовий центр України в місті Бангкок

14 червня 2019 року розпочинає роботу візовий центр України в місті Бангкок, функціонування якого забезпечуватиметься компанією “VF Worldwide Holding Ltd”.

Візовий центр прийматиме та передаватиме на розгляд Посольства України в Королівстві Таїланд клопотання про оформлення віз для в’їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства, що проживають у Таїланді, Лаосі та М’янмі.

Заявники зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному для них форматі та, за бажанням, отримати низку додаткових послуг (виготовлення фотокарток, переклад та копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур’єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування у залах підвищеного комфорту тощо).

При цьому, візовим центром забезпечуватиметься лише технічний супровід візових досьє та надання сприяння заявникам. Рішення про оформлення чи відмову в оформленні віз прийматимуться, як і раніше, консулом Посольства України в Королівстві Таїланд.

Попри відкриття центру візу як і раніше можна отримати в Посольстві України.

Контактна інформація візового центру:

Назва: Візовий Центр у місті Бангкок

Адреса розташування: Unit 404, The Plaza 4th Floor, Chamchuri Square Building Phayathai Road, Wang Mai, Pathumwan, Bangkok 10330

Електронна адреса: Info.ukraineth@vfshelpline.com

Телефон: +66 (0)21605363

Веб-сторінка візового центру:

www.vfsglobal.com/ukraine/thailand

Оригінал статті – тут.