Безвіз для українців у країни Карибського регіону.

Декілька островів заморських територій Нідерландів та Гренада скасували візи для українських громадян.

Загалом громадяни України зможуть без віз подорожувати на шість островів Карибського моря – Гренада, Аруба, Кюрасао, Бонайре, Сінт-Естатіус та Саба.

На жаль, безвіз наразі не поширюється на острів Сінт-Мартен, південна частина якого належить до Королівства Нідерланди, а північна – до заморських володінь Франції.

Чинні умови в’їзду на територію Гренади для Українців

В’їзд на територію країни дозволено за умови наявності негативного ПЛР-тесту не давніше 72 годин та попередньої авторизації (погодження) на сайті Міністерства здоров’я Гренади.

Коротка інструкція для отримання дозволу на подорож до Гренади:

  • необхідно подати заявку на сайті covid19.gov.gd/travel-covid чи travelauth.health.gov.gd
  • для автентифікації вашого облікового запису надати email
  • в обліковому записі заповнити ваші особисті дані, що вимагаються: ім’я, паспорт №, місцеперебування тощо, також надати відповіді на питання стосовно вашого здоров’я
  • за новими правилами не обов’язково прикріпляти результат негативного ПЛР-тесту під час подання заявки, але ПЛР-тест необхідно пред’явити в аеропорту, щоб вас пустили на борт
  • необхідно підтвердити оплату п’ятиденного проживання

Детальніше з усіма умовами й необхідними документами для подорожі в Гренаду ви можете ознайомитись на сайті Міністерства здоров’я Гренади.

Умови в’їзду на острови Королівства Нідерланди

  • Аруба – негативний ПЛР-тест і заповнити форму на edcardaruba.aw
  • Кюрасао – негативний ПЛР-тест

Для транзиту через Нідерланди (Амстердам), потрібно два тести – ПЛР і швидкий або лише один ПЛР тест, але не старіший ніж 12 годин.