Для в’їзду у Туреччину потрібно негативний ПЛР-тест

Починаючи з 21.00 години (UTC) 29 грудня 2020 року пасажири віком 6 років та старші, які прибуватимуть з-за кордону у Туреччину повітряним шляхом, повинні будуть пред’явити негативний результат ПЛР-тесту наSARS-CoV-2, який проведено не більш ніж як за 72 години до в’їзду до країни.

Пасажири, які не мають при собі негативний результат ПЛР-тесту, не будуть допущені до посадки на літаки, які прямують до Туреччини. Ця умова дійсна і для транзитних пасажирів.

З іншого боку,особи, які прибуватимуть до Туреччини сухопутним або морським шляхом починаючи з 30 грудня 2020 року, також повинні будуть пред’явити негативний результат ПЛР-тесту наSARS-CoV-2, який проведено не більш ніж як за 72 години до в’їзду до країни

Особи, які під час в’їзду в пунктах пропуску не пред’являть офіційним інстанціям негативний результат ПЛР-тесту, повинні будуть перебувати на карантині за адресою проживання, яку вони зазначать (квартира, готель та такеінше), апасажири, які зазначать, що вони не мають адреси проживання, перебуватимуть на карантині в установах, які визначатимуться Обласними управліннями охорони здоров’я. На 7-ий день карантину особам буде проведено ПЛР-тест. Особи, результати тесту яких виявляться негативними, наприкінці 7-го дня зможуть припинити карантин, лікування ж осіб, результати ПЛР-тесту яких виявляться позитивними, буде здійснюватися згідно з протоколом лікування Covid-19 Міністерства охорони здоров’я.

Вищезазначені обмеження триватимуть до 1 березня 2021 року.

Інформація з сайту Посольства Туреччини в Україні http://kiev.emb.mfa.gov.tr/Mission/ShowAnnouncement/379996