Естонію можуть відвідати вакциновані туристи з України

В’їзд до Естонії з метою туризму дозволений для осіб, які прибувають з будь-яких третіх країн (у т.ч. з України) без симптомів захворювання на COVID-19, та які пройшли повний курс вакцинації (вакцини, що офіційно використовуються в Україні, наразі приймаються Естонією : Comirnaty (BioNTech/Pfizer), AztraZeneca/ Vaxzevria / Covishield, CoronaVac) проти COVID-19 і досягли максимального захисту після останньої дози вакцини, якщо з цього моменту пройшло не більше року.

Детально: https://www.kriis.ee/ru/peresechenie-gosudarstvennoy-granicy

https://www.terviseamet.ee/ru/poezdki-i-covid-19

https://www.kriis.ee/ru/poezdki-v-estoniyu-grazhdane-drugih-stran

В’їхати до Естонії з приватною метою можуть лише особи, які мають спеціальний дозвіл Департаменту поліції та прикордонної охорони Естонії та не мають симптомів COVID-19. Деталіhttps://www.politsei.ee/ru/instruktsii/soobshchenie-o-chrezvychaynom-polozhenii/informatsiya-o-stranah-i-trebovaniyah-samoizolyatsii-dlya-pribivayuschih-v-estoniyu

У разі прибуття для роботи або навчання в зареєстрованому в Естонії навчальному закладі з  третьої країни, яка не входить в список Додатка 1 Рекомендації Ради Європейського союзу, застосовується зобов’язання 10-денної самоізоляції. Щоб скоротити період самоізоляції, потрібно пройти тестування на коронавірус не раніше, ніж за 72 години до прибуття в Естонію, і зробити повторний тест в Естонії на шостий день після першого тесту. Припинити самоізоляцію достроково можливо, отримавши негативні результати обох тестів. Перший тест можна зробити також відразу після прибуття в Естонію. У цьому випадку також залишається можливість скоротити термін самоізоляції, пройшовши тест не раніше, ніж на 6 день після першого тесту. У цьому випадку також потрібно мати два негативні результати. 6-денний період відраховується з дня, наступного за днем ​​першого тестування.

Інформація про країни та обмеження в пересуванні переглядається Урядом Естонії раз на тиждень і публікується на сайті Міністерства закордонних справ Естонії (https://vm.ee/ru).

Додаткова інформація щодо порядку в’їзду на територію Естонії в період дії карантинних обмежень:

https://www.kriis.ee/ru/puteshestvie-v-estoniyu-grazhdane-drugih-stran

https://www.kriis.ee/ru/peresechenie-gosudarstvennoy-granicy

https://www.terviseamet.ee/ru/poezdki-i-covid-19

З 5 квітня 2021 р. при в’їзді в Естонію потрібно в обов’язковому порядку заповнювати  коронавірусну декларацію. Деталі: https://www.terviseamet.ee/ru/poezdki-i-covid-19