Франція закрила в’їзд для невакцинованих українців-туристів

Франція внесла Україну до переліку країн так званої «помаранчевої» зони. Відповідне рішення було опубліковане на сайті Уряду Франції і починає діяти з 11 жовтня

У зв’язку з цим в’їзд громадян України до Франції відбувається відповідно до імміграційних правил Міністерства внутрішніх справ Франції.

Згідно з цими правилами в’їзд у Францію з туристичною метою можливий лише для вакцинованих українців.

Для невакцинованих українців в’їзд можливий лише при наявності поважної причини для подорожі.

Умови в’їзду в Францію для вакцинованих українців (Pfizer, Moderna, AstraZeneca/Covishield, J&J)

Для вакцинованих громадян України немає обмежень для в’їзду, якщо є щеплення однією із вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених для використання на території Франції.

До їх числа належать вакцини Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Jansen/Johnson & Johnson. При цьому вакцинація вважається повною, якщо минуло 28 днів з часу вакцинації вакциною Janssen і 7 днів з часу другої дози у разі вакцинації іншими вакцинами – Pfizer, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield).

Для контролю на кордоні вимагають пред’явити документ, що підтверджує вакцинацію та заповнити заяву про відсутність симптомів Covid-19 та/або про відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19.

Франція приймає цифрові сертифікати в “Дія”, а також паперові свідоцтва вакцинації, що видані сімейним лікарем.

Зазначені умови в’їзду застосовуються як до дорослих, так і до дітей (віком від 12 років).