Корисні ресурси

www.iom.org.ua

Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні

 

м. Київ, вул. Михайлівська, 8

тел: (044) 568-50-15

 

Тут можна дізнатись про міграцію в світі та Україні, захист прав мігрантів, надання послуг, гуманітарної підтримки мігрантам, які її потребують, включно з біженцями та внутрішньо переміщеними особами.

www.527.org.ua

Громадська організація

«Тернопільський міський жіночий клуб «Відродження нації»

 

Тернопільська обл.,

м. Тернопіль, б-р Шевченка,1

роб. тел: 0352 52 39 52,

факс: 0352 52 57 05

 

Національна безкоштовна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів працює на базі громадської організації «Відродження нації», багаторічного партнера МОМ у сфері реінтеграції постраждалих, підвищення обізнаності щодо торгівлі людьми в Україні та адвокації.

www.stoptrafficking.org

Програма протидії торгівлі людьми, Представництва МОМ в Україні

м. Київ, вул. Михайлівська, 8

тел: (044) 568-50-15

 

Тут можна дізнатись більше про безпечну міграцію, проблему торгівлі людьми та корисні контакти організацій, які допомагають постраждалим від торгівлі людьми.

www.mfa.gov.ua

Міністерство закордонних справ України

 

 м.Київ, Михайлівська площа, 1

 

На сайті МЗС України можна знайти інформацію про контакти всіх дипломатичних представництв іноземних країн в Україні та українських – за кордоном, дізнатись рекомендації щодо виїзду за кордон, а також офіційну інформацію щодо порядку в’їзду до іноземних країн.

www.dcz.gov.ua

Державна служба зайнятості

 

На цьому сайті можна перевірити легальність фірми-посередника з працевлаштування за кордоном, у розділі «Перелiк фiрм, якi отримали лiцензiю на працевлаштування за кордоном», а також знайти корисні веб-ресурси для пошуку роботи в інших країнах.

http://www.msp.gov.ua

Міністерство соціальної політики України

м.Київ, вул. Еспланадна, 8/10

Тел. (044) 226-24-45

Факс (044) 289-00-98

 

Якщо ви постраждали від торгівлі людьми, ви можете звернутись до найближчої місцевої державної адміністрації за місцем проживання, контакти в регіонах можна знайти на веб-сторінці Міністерства соціальної політики України.

Департамент боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Національної поліції України

(044) 254 74 30 (пн.-сб. з 09:00 до 18:00)

 Якщо ви, або хтось із ваших близьких чи знайомих постраждали від торгівлі людьми, ви можете звернутись до Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Національної поліції України