0 800 505 501

527

безкоштовно та анонімно щодня з 8:00–20:00

0 800 505 501

527

безкоштовно та анонімно щодня з 8:00–20:00

безкоштовно та анонімно

щодня з 8:00–20:00

безкоштовно та анонімно щодня з 8:00–20:00

Нaцiональна гаряча лiнiя з протидiї торгування людьми та консультурання мiгрантiв

НАЦIОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛIНIЯ З КОНСУЛЬТУВАННЯ МIГРАНТIВ ТА ПРОТИДIЇ ТОРГIВЛI ЛЮДЬМИ

НАЦIОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛIНIЯ З КОНСУЛЬТУВАННЯ МIГРАНТIВ ТА ПРОТИДIЇ ТОРГIВЛI ЛЮДЬМИ

ПРАВИЛА В'ЇЗДУ ДО ІНШИХ КРАЇН ПІД ЧАС ВІЙНИ

Iрландiя

Правила в’їзду до країни

  • Люди, які планують виїхати з України та поїхати до Ірландії, можуть у найближчий період робити це без візи.

  • У тих, хто подорожує до Ірландії без візи протягом цього періоду, буде 90 днів після прибуття, щоб упорядкувати своє становище. Ця позиція буде постійно переглядатися, а вплив буде ретельно відстежуватися.

  • З тимчасовим захистом ви матимете право перебувати в Ірландії щонайменше рік, і ви зможете працювати, отримувати соціальну допомогу, охорону здоров’я, освіту та навчання.

  • Якщо вам потрібне житло, ви повинні попросити його, коли ви прибудете в аеропорт Дубліна. Це буде тимчасове житло, наприклад готель. Тоді ви отримаєте підтримку, щоб отримати довгострокове житло.

  • Коли ви приїдете в Ірландію, вам слід звернутися до центру прийому. На даний момент в аеропорту Дубліна та порту Росслер є центри прийому. Ви надасте свої дані, і ви отримаєте лист, який підтверджує, що ви проживаєте в Ірландії відповідно до Директиви про тимчасовий захист від імміграційного офіцера в аеропорту Дубліна.

На даний момент ці заходи поширюються лише на громадян України, а не на інших громадян, які проживають в Україні. 

Уряд Ірландії наказав авіакомпаніям приймати видані урядом документи, що посвідчують особу, які зазвичай не прийнятні для міжнародних подорожей, замість національного паспорта: наприклад, національні посвідчення особи, свідоцтва про народження, внутрішні паспорти та паспорти, термін дії яких закінчився.

Ірландія

Національна безкоштовна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів функціонує на базі ТМЖК «Відродження нації». Гаряча лінія працює в рамках Програми захисту і допомоги вразливим мігрантам Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за щедрої підтримки американського народу через проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Цей сайт адмініструється партнером МОМ. Погляди, висловлені на платформі, не обов’язково відображають позицію МОМ.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

Залишились запитання?