0 800 505 501

527

безкоштовно та анонімно щодня з 8:00–20:00

0 800 505 501

527

безкоштовно та анонімно щодня з 8:00–20:00

безкоштовно та анонімно

щодня з 8:00–20:00

безкоштовно та анонімно щодня з 8:00–20:00

Нaцiональна гаряча лiнiя з протидiї торгування людьми та консультурання мiгрантiв

НАЦIОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛIНIЯ З КОНСУЛЬТУВАННЯ МIГРАНТIВ ТА ПРОТИДIЇ ТОРГIВЛI ЛЮДЬМИ

НАЦIОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛIНIЯ З КОНСУЛЬТУВАННЯ МIГРАНТIВ ТА ПРОТИДIЇ ТОРГIВЛI ЛЮДЬМИ

ПРАВИЛА В'ЇЗДУ ДО ІНШИХ КРАЇН ПІД ЧАС ВІЙНИ

Бельгiя

Правила в’їзду до країни

 • Громадяни України, які мають біометричний паспорт, можуть в’їжджати та перебувати в Бельгії 90 днів без візи. Цей 90-денний період може бути продовжений максимум до 180 днів, якщо ситуація в Україні не дозволятиме безпечно повернутися після закінчення цих 90 днів.

 • Громадяни України, які не мають біометричного паспорта, але отримали візу до Бельгії, також можуть отримати продовження дозволеного терміну перебування, максимум до 180 днів.

 • Рекомендується негайно звернутися до муніципальної адміністрації місця, де ви проживаєте, щоб заявити про своє прибуття та/або подати заяву на дозвіл на продовження вашого перебування в Бельгії.

Для кого:

 • Українські громадяни, які проживають в Україні, та члени їх сімей

 • Громадяни третіх країн або особи без громадянства, які користуються захистом в Україні, та члени їх сімей

 • Люди, які вже мають житло в Бельгії, на даний момент не повинні йти до реєстраційного центру, їхнє перебування покривається захистом на ці 90 днів.

 • Особи, які потребують проживання, повинні звернутися до реєстраційного центру, щоб отримати житло


Необхідно прибути особисто о 8:30 ранку з документами, що посвідчують особу. Розташований за адресою виставка Brussels Expo, зал 8-1020 Брюссель (Brussels Expo, Hall 8-1020 Brussels)

Проводиться реєстрація та видається свідоцтво про тимчасову охорону за умови виконання умов для надання тимчасової охорони.

З цією довідкою муніципальна адміністрація за місцем проживання видає відповідній особі картку А терміном на один рік

Федеральна влада створила кол-центр, який працює щодня з 9:00 до 17:00
+32 02 488 88 88

 • Якщо у вас немає місця для проживання в Бельгії, Fedasil (у центрі реєстрації) направить вас до житла, запропонованого муніципалітетами країни. У разі потреби «Fedasil» може надати невідкладне проживання на 1 або 2 ночі

 • Через статус тимчасового захисту ви можете подати заявку на отримання картки А у вашому муніципалітеті після реєстрації. Тільки після цього ви можете працювати, зареєструватися на обов’язкове медичне страхування та отримати соціальні послуги в OCMW/CPAS міста, де ви проживаєте.

 • Якщо ви реєструєтесь у лікарняній касі, ви можете проконсультуватися з лікарем загальної практики, стоматологом або іншим медичним працівником для отримання медичної допомоги. Зверніться до каси медичного страхування — RIZIV (fgov.be) https://www.riziv.fgov.be

Бельгiя

Національна безкоштовна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів функціонує на базі ТМЖК «Відродження нації». Гаряча лінія працює в рамках Програми захисту і допомоги вразливим мігрантам Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за щедрої підтримки американського народу через проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Цей сайт адмініструється партнером МОМ. Погляди, висловлені на платформі, не обов’язково відображають позицію МОМ.

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn

Залишились запитання?