0 800 505 501

527

безкоштовно та анонімно щодня з 8:00–20:00

0 800 505 501

527

безкоштовно та анонімно щодня з 8:00–20:00

безкоштовно та анонімно

щодня з 8:00–20:00

безкоштовно та анонімно щодня з 8:00–20:00

Нaцiональна гаряча лiнiя з протидiї торгування людьми та консультурання мiгрантiв

НАЦIОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛIНIЯ З КОНСУЛЬТУВАННЯ МIГРАНТIВ ТА ПРОТИДIЇ ТОРГIВЛI ЛЮДЬМИ

Нaцiональна гаряча лiнiя

з протидiї торгування людьми та консультурання мiгрантiв

ПРАВИЛА В'ЇЗДУ ДО ІНШИХ КРАЇН ПІД ЧАС ВІЙНИ

Литва

Правила в’їзду до країни

Литва приймає вимушених переселенців з України.  

В’їзд до Литви без закордонного паспорта можливий, якщо громадяни України прибувають у Литву, тікаючи від війни через територію сусідніх з Україною держав. 

З 1 травня 2022 Литва зняла всі обмеження на в’їзд, пов’язані з COVID-19. 

Домашні тварини, які прибувають до Литви з України, допускаються до перетину кордону, навіть якщо вони не мікрочиповані, не вакциновані проти сказу, не мають відповідної ветеринарної документації та антитіл до сказу. 

Прибувши до Литви з домашнім улюбленцем, який не має вакцинації або мікрочипа, будь-ласка, повідомте ukrainepets@vmvt.lt. Вакцинація та маркування вашій тварині будуть надані безкоштовно. 

Якщо ваша тварина вакцинована, але не має мікрочипа, відповідальні посадові особи територіальних підрозділів Держпродветеринарної служби організують мікрочипування, вакцинацію проти сказу та спостереження за такою твариною протягом 21 доби на місці утримання.  

Прибувши до Литви з домашньою твариною, яка має мікрочип і вакцинована проти сказу, будь ласка, повідомте ukrainepets@vmvt.lt з метою моніторингу. 

Департамент міграції повідомляє, що громадяни України та члени їхніх сімей, які виїхали з України, рятуючись від війни, й оселилися в Литві, повинні прибути до найближчого територіального відділення Управління міграції та зареєструватися. 

Департамент міграції також нагадує, що дорослі повинні взяти з собою дітей для реєстрації та просить прибулих не зволікати з реєстрацією. 

Реєстрація швидше забезпечує необхідну допомогу та документи для законного перебування в Литовській Республіці. Після реєстрації ви зможете отримати дозвіл на тимчасове проживання в Литві на 1 рік та національну візу на 1 рік. 

Якщо ви прибули самостійно і не маєте, де зупинитися, зверніться до центрів реєстрації, котрі працюють цілодобово. 
 

 • Алітуський центр реєстрації, адреса: Pramonės str. 1B, Alytus. 

 • Маріямпільський центр реєстрації, адреса: Parko str. 9, Marijampolė. 

 
Якщо у вас є де жити, тоді вам не потрібно йти до реєстраційного центру. Замість цього прийдіть до будь-якого відділення міграційного управління в робочий час (понеділок — четвер: 8:00–16:30, п’ятниця: 8:00–15:00). У цих місцях також є консультаційні пункти для громадян України та членів їхніх сімей (попередній запис не потрібен). 
 

 • Vilnius, Vytenio str. 18 

 • Kaunas, A. Juozapavičius Ave. 57 

 • Klaipeda, Kauno str. 6 

 • Siauliai, Aušros al. 19 

 • Panevėžys, K. Binkio str. 14 

 • Alytus, Jotvingių str. 8 

 • Marijampole, Kęstučio str. 1 

 • Utena, Maironio str. 4 

 • Telšiai, Žemaitės g. 34 

 • Tauragė; Station St. 15 

 • Elektrėnai, Draugystės str. 32 

 • Visaginas, Veterans St. 13 

 • Šalčininkai, Architekto str. 4. 

Громадянам України для в’їзду в Литву не потрібна віза або документ, що посвідчує особу (зауважте, що Литва визнає програму «Дія» і ви можете користуватися нею для ідентифікації особи). У разі потреби нові документи (тимчасовий паспорт іноземця) можуть бути видані в Литві Департаментом міграції. 

Якщо ж ви не є громадянином України, рекомендуємо оформити візу для безперешкодного перебування на території Литви. 

Шенгенська віза призначена для короткострокового перебування або транзиту через Шенгенську зону не довше за 90 днів протягом 180-денного періоду. Віза, видана будь-якою країною Шенгенської зони, дає право на подорож до всіх країн, що входять у зону Шенгену, однак ви повинні подавати заяву на отримання візи країни, яка є вашим основним пунктом призначення. Якщо ви подорожуєте одразу до кількох країн Шенгенської зони і жодна з них не буде вашим основним пунктом призначення, вам слід подати заяву на отримання візи країни, до якої ви в’їдете спочатку. 

Країни Шенгенської зони: Австрія, Бельгія, Греція, Данія, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія та Швеція. 

Більше інформації про оформлення документів за посиланням

Міжнародний захист  

Іноземець може подати заяву про надання притулку: 

 • до Державної прикордонної служби — на пунктах прикордонного контролю Литовської Республіки або в тих місцях на території Литовської Республіки, де діє прикордонний режим. 

 • до місцевого відділення Департаменту міграції — якщо іноземець перебуває на території Литовської Республіки; 

 • до реєстраційного центру іноземців (Пабраде, Швенченський район). 

Якщо іноземець шукає притулку в Литовській Республіці, але прибув до країни або перебуває там незаконно (без візи та/або дійсного проїзного документа Литовської Республіки), він/вона повинен негайно подати заяву про надання притулку. В іншому випадку, у порядку, встановленому законодавством Литовської Республіки, особу може бути притягнуто до відповідальності за несанкціонований в’їзд або перебування на території Литовської Республіки. 

Іноземець повинен особисто подати заяву про надання притулку. Заяву від імені неповнолітніх членів сім'ї може подати будь-який повнолітній член сім'ї. Заяву від імені неповнолітнього іноземця без супроводу або недієздатного іноземця може прийняти його представник. 

Заява про надання притулку має бути мотивована, іноземець повинен викласти всі факти та вказати причини, чому він/вона вважає, що йому/їй необхідний притулок у Литовській Республіці. 

Подальші кроки отримання притулку описано (англійською) за посиланням

Працевлаштування 

Громадяни України, члени їхніх сімей та особи без громадянства, що проживають в Україні, які виїхали з України до Литовської Республіки через війну, звільняються від обов’язку отримання документу, який дає дозвіл працювати в Литві, тому роботодавцям, які мають намір працевлаштувати таких осіб, не потрібно буде звертатися до Служби зайнятості для отримання дозволу на роботу. 

Після того як ви приїхали та зареєструвалися в Департаменті міграції, ви можете влаштовуватися на роботу одразу, не чекаючи тимчасової посвідки на проживання (LLG). 

Працевлаштовуватися з біометричними паспортами (безвіз) можна відразу після прибуття. 

Українці мають доступ до ринку праці, і Міністерство праці створює відповідну гарячу лінію. Зареєструйтеся та поставте запитання до служби зайнятості за номерами телефонів: 

1883 

+370 658 26 755 (Вільнюс) 

+370 374 09 882 (Каунас) 

+370 672 28 204 (Йонава) 

+370 672 98 949 (Алітус) 

+370 658 24 346 (Клайпеда) 

+370 610 38 727 (Паневежис) 

+370 616 46 608 (Шяуляй) 

+370 607 54955 (Маріямполе) 

або зв’яжіться через електронну пошту: info@uzt.lt 

Додаткова інформація на сайті служби зайнятості: www.uzt.lt/ua  

Дозвіл на роботу 

Зазвичай іноземцям потрібен дозвіл на роботу в Литві. Знайшовши роботодавця, необхідно пройти певні процедури на Литовській біржі праці (якщо іноземець не має високої кваліфікації або не буде займатися рідкісною в Литві роботою). Іноземець повинен надати роботодавцю документи (наприклад, документи, що підтверджують кваліфікацію, особисті дані тощо). Ця процедура зазвичай займає близько місяця, хоча можуть бути винятки, які залежать від конкретних вимог до роботи або самої роботи. Тобто цей крок виконується переважно роботодавцем. 

Віза/вид на проживання 

Отримавши дозвіл на роботу або подібний документ, виданий Біржею праці, іноземець може подати заявку на отримання візи або дозволу на проживання. Тип документа також залежить від виду роботи та кваліфікації. Зазвичай працівники, які отримують дозвіл на роботу, подають заяву на національну візу, яка дозволяє людині залишатися протягом року (а потім, можливо, продовжити дозвіл на роботу та отримати нову візу /вид на проживання). Дозвіл на проживання видають особам, що мають професії, котрих у Литві не вистачає, або працівникам, які отримують більше від 1,5 середньої заробітної плати в Литві. 

Громадянин третьої країни може приїхати на роботу до Литви з одним із таких документів: 

 • дозвіл на роботу; 

 • рішення про відповідність потребам ринку праці; 

 • рішення про відповідність роботи, що вимагає високої професійної кваліфікації, потребам ринку праці Литовської Республіки. 

Литва
Корисні контакти 
Екстрені служби  

Диспетчерська система екстреної допомоги в усіх країнах Європейського Союзу. Ця телефонна лінія діє за єдиним безплатним номером і координує дії поліції, пожежної охорони, швидкої медичної допомоги, рятувальників та інших спеціальних служб. 

Гарячі лінії (допомога, консультації) 

МОМ Литва 

TMO Vilniaus biuras 

A. Jakšto st. 12, 01105 Vilnius, Lithuania 

Електронна пошта: iomvilnius@iom.int 

Міграційна гаряча лінія

+370 5 272 7112 

Години роботи: 7:30–21:00 щодня 
 

 Гаряча лінія для пошуку місць проживання

+370 677 22222 
Працює 24 години на добу 
Вебсайт: stipruskartu.lt

ajto@bm.gov.hu 

Цілодобова лінія гуманітарної допомоги

Вебсайт Товариства червоного хреста Литви

Вебсайт Мальтійського ордену

Лінія психологічної підтримки МОЗ

1809 або

+370 664 65792 

Графік роботи: будні з 18:00 до 21:00, вихідні з 12:00 до 15:00. 

На сайті

https://manodaktaras.lt/slava-ukraini діти й дорослі можуть отримати безкоштовні відеоконсультації психологів і психотерапевтів. 

Гаряча лінія міграційного відділу

+370 5 271 7112 (з-за кордону) або

8 707 67000 (з Литви) 
• Мета: консультування українців, які виїжджають до Литви, рятуючись від війни.  
• Графік роботи: щодня з 7:30 до 21:00 
• Електронна пошта: info@migracija.gov.lt 
• Вебсайт із регулярно оновлюваною інформацією: www.migracija.lt 

Посольство України в Литовській Республіці 

Адреса: Teatro g. 4, Vilnius, 03107  Lietuva 

Телефон: +370 5 212 15 36 

Email: emb_lt@mfa.gov.ua 

Сайт: http://lithuania.mfa.gov.ua 

Консульський відділ Посольства України в Литовській Республіці

Адреса: V. Kudirkos g. 22, Vilnius 

Графік прийому Консульського відділу на час воєнного стану в Україні:

у робочі дні з 9:00 до 21:00 

Телефон: +370 5 233 07 82  

Гаряча лінія: +370 6 555 01 94 

Корисні контакти у Польщі
Екстрені служби  

112 

Диспетчерська система екстреної допомоги в усіх країнах Європейського Союзу. Ця телефонна лінія діє за єдиним безплатним номером і координує дії поліції, пожежної охорони, швидкої медичної допомоги, рятувальників та інших спеціальних служб. 

Гарячі лінії (допомога, консультації) 

Інформаційна лінія МОМ Польща

Зателефонувавши на лінію, ви отримаєте інформацію про легальне перебування та роботу в Польщі, а також допомогу, доступну в надзвичайних ситуаціях.  

Оператори на лінії розмовляють українською, російською, польською, англійською та французькою. 

Графік роботи: понеділок — п’ятниця з 9:00 до 17:00 

22 490 20 44 

Урядова гаряча лінія

+48 47 721 75 75 

Гаряча лінія для громадян Польщі та власників Карти поляка, які проживають в Україні:

+48 22 523 88 80  

Сайт польського уряду для українців:

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців:

+48 22 628 01 20 

Національний інтервенційно-консультаційний центр для постраждалих від торгівлі людьми:

+48 22 628 01 20 

Фонд Ла Страда проти торгівлі людьми та рабства:

Мета лінії — надавати допомогу постраждалим від торгівлі людьми. За потреби лінія залучає перекладачів.Графік роботи: понеділок — четвер з 9:00 до 19:00 

+48 22 628 99 99, +48 605 687 750 

Державні служби  

Міністерство внутрішніх справ (пол. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych)  

надання документів, що засвідчують особу (польські паспорти, посвідчення особи) та водійських прав через мережу воєводств; 

 • зв’язки між центральними органами влади та місцевими урядами (за винятком сфери регіонального розвитку, за яку відповідає Міністерство регіонального розвитку); 

 • логістика й організація політичних виборів на національному рівні та рівні воєводств (але результати виборів — під наглядом Конституційного суду й адміністративних судів); 

 • регулювання імміграції та запобігання неврегульованій імміграції; 

 • інтеграція та реєстрація іммігрантів. 

Електронна пошта: kontakt@mswia.gov.pl 

Телефон: 222 500 112 

Факс: 22 601 39 88 

Міністерство охорони здоров'я Польщі (пол. Ministerstwo Zdrowia) 

Адреса: ul. Miodowa 15, 00-952 Warszawa 

Електронна пошта: kancelaria@mz.gov.pl 

Міністерство праці та соціальної політики Республіки Польща (пол. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej Rzeczypospolitej Polskiej)  

Міністерство сформовано з колишнього Міністерства соціальних справ та скороченого Міністерства економіки. Від Міністерства економіки нове міністерство отримало повноваження у сфері зайнятості та боротьби з безробіттям, умов праці, трудових та профспілкових відносин. Соціальна частина політики міністерства дає йому повноваження з питань родини, соціальних пільг та соціального забезпечення. 

Адреса: ul. Nowogrodzka 1/3/5, 00‐513 Warszawa 

Електронна пошта: info@mrips.gov.pl 

Корисні контакти у Польщі
Екстрені служби  

112 

Диспетчерська система екстреної допомоги в усіх країнах Європейського Союзу. Ця телефонна лінія діє за єдиним безплатним номером і координує дії поліції, пожежної охорони, швидкої медичної допомоги, рятувальників та інших спеціальних служб. 

Гарячі лінії (допомога, консультації) 

Інформаційна лінія МОМ Польща

Зателефонувавши на лінію, ви отримаєте інформацію про легальне перебування та роботу в Польщі, а також допомогу, доступну в надзвичайних ситуаціях.  

Оператори на лінії розмовляють українською, російською, польською, англійською та французькою. 

Графік роботи: понеділок — п’ятниця з 9:00 до 17:00 

22 490 20 44 

Урядова гаряча лінія

+48 47 721 75 75 

Гаряча лінія для громадян Польщі та власників Карти поляка, які проживають в Україні:

+48 22 523 88 80  

Сайт польського уряду для українців:

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців:

+48 22 628 01 20 

Національний інтервенційно-консультаційний центр для постраждалих від торгівлі людьми:

+48 22 628 01 20 

Фонд Ла Страда проти торгівлі людьми та рабства:

Мета лінії — надавати допомогу постраждалим від торгівлі людьми. За потреби лінія залучає перекладачів.Графік роботи: понеділок — четвер з 9:00 до 19:00 

+48 22 628 99 99, +48 605 687 750 

Державні служби  

Міністерство внутрішніх справ (пол. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych)  

надання документів, що засвідчують особу (польські паспорти, посвідчення особи) та водійських прав через мережу воєводств; 

 • зв’язки між центральними органами влади та місцевими урядами (за винятком сфери регіонального розвитку, за яку відповідає Міністерство регіонального розвитку); 

 • логістика й організація політичних виборів на національному рівні та рівні воєводств (але результати виборів — під наглядом Конституційного суду й адміністративних судів); 

 • регулювання імміграції та запобігання неврегульованій імміграції; 

 • інтеграція та реєстрація іммігрантів. 

Електронна пошта: kontakt@mswia.gov.pl 

Телефон: 222 500 112 

Факс: 22 601 39 88 

Міністерство охорони здоров'я Польщі (пол. Ministerstwo Zdrowia) 

Адреса: ul. Miodowa 15, 00-952 Warszawa 

Електронна пошта: kancelaria@mz.gov.pl 

Міністерство праці та соціальної політики Республіки Польща (пол. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej Rzeczypospolitej Polskiej)  

Міністерство сформовано з колишнього Міністерства соціальних справ та скороченого Міністерства економіки. Від Міністерства економіки нове міністерство отримало повноваження у сфері зайнятості та боротьби з безробіттям, умов праці, трудових та профспілкових відносин. Соціальна частина політики міністерства дає йому повноваження з питань родини, соціальних пільг та соціального забезпечення. 

Адреса: ul. Nowogrodzka 1/3/5, 00‐513 Warszawa 

Електронна пошта: info@mrips.gov.pl 

Корисні контакти у Польщі
Екстрені служби  

112 

Диспетчерська система екстреної допомоги в усіх країнах Європейського Союзу. Ця телефонна лінія діє за єдиним безплатним номером і координує дії поліції, пожежної охорони, швидкої медичної допомоги, рятувальників та інших спеціальних служб. 

Гарячі лінії (допомога, консультації) 

Інформаційна лінія МОМ Польща

Зателефонувавши на лінію, ви отримаєте інформацію про легальне перебування та роботу в Польщі, а також допомогу, доступну в надзвичайних ситуаціях.  

Оператори на лінії розмовляють українською, російською, польською, англійською та французькою. 

Графік роботи: понеділок — п’ятниця з 9:00 до 17:00 

22 490 20 44 

Урядова гаряча лінія

+48 47 721 75 75 

Гаряча лінія для громадян Польщі та власників Карти поляка, які проживають в Україні:

+48 22 523 88 80  

Сайт польського уряду для українців:

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців:

+48 22 628 01 20 

Національний інтервенційно-консультаційний центр для постраждалих від торгівлі людьми:

+48 22 628 01 20 

Фонд Ла Страда проти торгівлі людьми та рабства:

Мета лінії — надавати допомогу постраждалим від торгівлі людьми. За потреби лінія залучає перекладачів.Графік роботи: понеділок — четвер з 9:00 до 19:00 

+48 22 628 99 99, +48 605 687 750 

Державні служби  

Міністерство внутрішніх справ (пол. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych)  

надання документів, що засвідчують особу (польські паспорти, посвідчення особи) та водійських прав через мережу воєводств; 

 • зв’язки між центральними органами влади та місцевими урядами (за винятком сфери регіонального розвитку, за яку відповідає Міністерство регіонального розвитку); 

 • логістика й організація політичних виборів на національному рівні та рівні воєводств (але результати виборів — під наглядом Конституційного суду й адміністративних судів); 

 • регулювання імміграції та запобігання неврегульованій імміграції; 

 • інтеграція та реєстрація іммігрантів. 

Електронна пошта: kontakt@mswia.gov.pl 

Телефон: 222 500 112 

Факс: 22 601 39 88 

Міністерство охорони здоров'я Польщі (пол. Ministerstwo Zdrowia) 

Адреса: ul. Miodowa 15, 00-952 Warszawa 

Електронна пошта: kancelaria@mz.gov.pl 

Міністерство праці та соціальної політики Республіки Польща (пол. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej Rzeczypospolitej Polskiej)  

Міністерство сформовано з колишнього Міністерства соціальних справ та скороченого Міністерства економіки. Від Міністерства економіки нове міністерство отримало повноваження у сфері зайнятості та боротьби з безробіттям, умов праці, трудових та профспілкових відносин. Соціальна частина політики міністерства дає йому повноваження з питань родини, соціальних пільг та соціального забезпечення. 

Адреса: ul. Nowogrodzka 1/3/5, 00‐513 Warszawa 

Електронна пошта: info@mrips.gov.pl 

Державні служби 

Про державні служби, їх функції і контакти Ви можете дізнатися на сайті уряду Нідерландів

Державні служби 

Міністерство оборони 

Міністерство оборони контролює формування цілей національної оборони, оборонної політики та оборонної економіки Угорщини, зокрема планування та організацію національної оборони, а також підготовку рішень щодо оборонних питань та виконання завдань військової дипломатії.  

Адреса: 1055 Будапешт, Balaton utca 7-11. 

Поштова адреса: 1885 Будапешт, Pf.: 25. 

Телефон: +36 1 236 5111 

Електронна пошта служби підтримки клієнтів: hmugyfelszolgalat@hm.gov.hu 

Телефон служби підтримки клієнтів: +36 1 474 1168, +36 1 474 1234 

Факс: +36 1 474 1335 

Міністерство закордонних справ 

Міністерство закордонних справ відповідає за формування та підтримку міжнародних відносин Угорщини, за представництво національних інтересів на глобальному рівні та за досягнення цілей у закордонних справах Угорщини. Під керівництвом міністерства працюють посольства та консульства Угорщини. Пріоритетною сферою діяльності міністерства є формування політики Угорщини щодо Європейського Союзу. 

Адреса: 1027 Budapest, Bem rakpart 47 

Телефон: +36 1 458 1000 

Факс: +36 1 212 5918 

Міністерство внутрішніх справ 

Міністерство внутрішніх справ відповідає за місцеве самоврядування, правопорядок, імміграцію, громадянство й територіальне планування в населених пунктах. Міністерство координує роботу правоохоронних органів, у тому числі транспортної поліції, прикордонної міліції, виправної системи, цивільних служб національної безпеки й координаційного центру з питань запобігання організованій злочинності. 

Головний офіс: 1051 Будапешт, József Attila utca 2-4 

Поштова адреса: 1903 Будапешт, Pf.: 314 

Телефон: +36 1 441 1000 

Електронна пошта служби підтримки клієнтів: ugyfelszolgalat@bm.gov.hu 

Телефон служби обслуговування клієнтів: +36 1 441 1138 

Контакт для преси: sajto@bm.gov.hu 

Міністерство національного розвитку 

У контексті управління інфраструктурними активами до завдань Міністерства входить безпечне й економне забезпечення енергетичних потреб населення та сприяння реалізації цілей спільноти Європейського Союзу. Управління активами — а в рамках цього й регулювання державних активів та нагляд за їхньою власністю — також належить до компетенції Міністерства національного розвитку. 

Головний офіс: 1011 Budapest, Fő utca 44-50 

Офіси: 1011 Budapest, Iskola utca 13; 1011 Budapest , Vám utca 5-7 

Поштова адреса: 1011 Будапешт, Fő utca 44-50 

Адреса поштової скриньки: 1440 Budapest, P.O.B. 1. 

Телефон: 06 1 795 1700 

Факс: 06 1 795 0697 

Міністерство національної економіки 

Міністерство національної економіки відповідає за загальне планування економічної політики Угорщини та реалізацію стратегії національної економіки. Міністерство вирішує завдання створення робочих місць, розвитку податкової системи, дружньої для сім'ї, підвищення конкурентоспроможності, підготовки бюджету, зменшення державного боргу та стимулювання економічного зростання. 

Головний офіс: 1051 Budapest, József nádor tér 4 

Телефон: +36 1 795 1400 

Телефон служби підтримки клієнтів: +36 1 795 5010 

Електронна пошта служби підтримки клієнтів: ugyfelszolgalat@ngm.gov.hu 

Міністерство кадрів 

Міністерство людських ресурсів відповідає за функціонування національної системи охорони здоров'я та соціального забезпечення в Угорщині, розвиток шкільної освіти, охорону культурної спадщини, заохочення дітей та молоді, а також реалізацію державних цілей, пов'язаних зі спортом. 

Головний офіс: 1054 Budapest, Akadémia u. 3 

Телефон: +36 1 795 1200 

Електронна пошта служби підтримки клієнтів: ugyfelszolgalat@emmi.gov.hu 

Міністерство державного управління та юстиції 

Міністерство державного управління та юстиції відповідає за гармонізацію роботи уряду, розвиток центрального та регіонального державного управління, а також за кадрову політику в державному управлінні. Пріоритетними завданнями є підготовка, координація та реалізація політики уряду у сфері юстиції. 

Головний офіс: 1055 Budapest, Kossuth Lajos tér 2-4 

Поштова адреса: 1357 Будапешт, Pf.: 2 

Телефон: +36 1 795 1000 

Факс: +36 1 795 0002 

Електронна пошта служби підтримки клієнтів: lakossag@kim.gov.hu 

Телефон служби підтримки клієнтів: +36 1 795 6411 

Міністерство сільського розвитку 

Міністерство сільського розвитку відповідає за питання, пов'язані з розвитком села, наглядом за роздрібними мережами харчових продуктів, охороною довкілля та сільськогосподарською економікою. Основними цілями міністерства є стале управління природними ресурсами, різноманітність використання сільських земель, розвиток села й створення умов для безпечного та якісного виробництва й розповсюдження харчових продуктів. 

Головний офіс: 1055 Budapest, Kossuth Lajos tér 11 

Поштова адреса: 1860 Будапешт 

Телефон: +36 1 795 2000 

Факс: +36 1 795 0200 

Електронна пошта: info@vm.gov.hu, press@vm.gov.hu 

Міністерство сільського розвитку 

Міністерство сільського розвитку відповідає за питання, пов'язані з розвитком села, наглядом за роздрібними мережами харчових продуктів, охороною довкілля та сільськогосподарською економікою. Основними цілями міністерства є стале управління природними ресурсами, різноманітність використання сільських земель, розвиток села й створення умов для безпечного та якісного виробництва й розповсюдження харчових продуктів. 

Головний офіс: 1055 Budapest, Kossuth Lajos tér 11 

Поштова адреса: 1860 Будапешт 

Телефон: +36 1 795 2000 

Факс: +36 1 795 0200 

Електронна пошта: info@vm.gov.hu, press@vm.gov.hu 

Міністерство сільського розвитку 

Міністерство сільського розвитку відповідає за питання, пов'язані з розвитком села, наглядом за роздрібними мережами харчових продуктів, охороною довкілля та сільськогосподарською економікою. Основними цілями міністерства є стале управління природними ресурсами, різноманітність використання сільських земель, розвиток села й створення умов для безпечного та якісного виробництва й розповсюдження харчових продуктів. 

Головний офіс: 1055 Budapest, Kossuth Lajos tér 11 

Поштова адреса: 1860 Будапешт 

Телефон: +36 1 795 2000 

Факс: +36 1 795 0200 

Електронна пошта: info@vm.gov.hu, press@vm.gov.hu 

Державні служби (опис і контакти) 

Про державні служби, їх функції і контакти Ви можете дізнатися на сайті уряду Нідерландів

Корисні контакти  
1. Екстрені служби