0 800 505 501

527

безкоштовно та анонімно щодня з 8:00–20:00

0 800 505 501

527

безкоштовно та анонімно щодня з 8:00–20:00

безкоштовно та анонімно

щодня з 8:00–20:00

безкоштовно та анонімно щодня з 8:00–20:00

Нaцiональна гаряча лiнiя з протидiї торгування людьми та консультурання мiгрантiв

НАЦIОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛIНIЯ З КОНСУЛЬТУВАННЯ МIГРАНТIВ ТА ПРОТИДIЇ ТОРГIВЛI ЛЮДЬМИ

НАЦIОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛIНIЯ З КОНСУЛЬТУВАННЯ МIГРАНТIВ ТА ПРОТИДIЇ ТОРГIВЛI ЛЮДЬМИ

ПРАВИЛА В'ЇЗДУ ДО ІНШИХ КРАЇН ПІД ЧАС ВІЙНИ

Францiя

Правила в’їзду до країни

  • Безвізовий в'їзд за біометричним паспортом залишається можливим.

  • Громадяни України, які не мають біометричного паспорта, можуть подати запит на візу до французьких консульських установ в країнах, що межують з Україною.

  • Громадяни України, які вже перебувають у Франції, можуть звернутися з проханням про продовження перебування в префектурі в Департаменті прибуття.

Допомога

  • Тимчасовий захист надає вам тимчасовий дозвіл на проживання на території Франції терміном на 6 місяців, виплату допомоги шукачеві притулку, дозвіл на роботу, доступ до догляду через медичну допомогу, навчання неповнолітніх дітей та підтримку в доступі до житла.

  • Зверніться до префектури департаменту вашого місця проживання або проживання в супроводі членів вашої сім'ї з наявними у вас документами, які підтверджують вашу ситуацію, якщо ви хочете подати заяву на тимчасовий захист.

Українські громадяни можуть безкоштовно подорожувати французькими потягами.

Франція

Національна безкоштовна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів функціонує на базі ТМЖК «Відродження нації». Гаряча лінія працює в рамках Програми захисту і допомоги вразливим мігрантам Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за щедрої підтримки американського народу через проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Цей сайт адмініструється партнером МОМ. Погляди, висловлені на платформі, не обов’язково відображають позицію МОМ.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

Залишились запитання?