0 800 505 501

527

безкоштовно та анонімно щодня з 8:00–20:00

0 800 505 501

527

безкоштовно та анонімно щодня з 8:00–20:00

безкоштовно та анонімно

щодня з 8:00–20:00

безкоштовно та анонімно щодня з 8:00–20:00

Нaцiональна гаряча лiнiя з протидiї торгування людьми та консультурання мiгрантiв

НАЦIОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛIНIЯ З КОНСУЛЬТУВАННЯ МIГРАНТIВ ТА ПРОТИДIЇ ТОРГIВЛI ЛЮДЬМИ

НАЦIОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛIНIЯ З КОНСУЛЬТУВАННЯ МIГРАНТIВ ТА ПРОТИДIЇ ТОРГIВЛI ЛЮДЬМИ

ПРАВИЛА В'ЇЗДУ ДО ІНШИХ КРАЇН ПІД ЧАС ВІЙНИ

Норвегiя

Правила в’їзду до країни

  • Безвізовий режим з біометричними паспортами залишається можливим.

  • Громадяни України, які перебувають у Норвегії, у яких закінчується термін дії дозволів на перебування або безвізових візитів, можуть продовжувати перебувати в країні до подальшого повідомлення.

  • Якщо у вас немає біометричного паспорта, ви повинні мати візу, дозвіл на проживання, або карту проживання в Норвегії.

Якщо ви були в іншій європейській країні до того, як приїхали до Норвегії, вас можуть повернути назад до цієї країни. Це називається Дублінським регламентом і означає, що ця перша європейська країна, до якої ви приїхали, відповідальна за розгляд вашої справи про захист.
Повернення в Україну призупинено

  • Якщо ви плануєте подати заяву про надання притулку, ви можете подати заяву на захист, коли досягнете норвезького кордону. Якщо ви вже перебуваєте в Норвегії, ви можете звернутися до поліції, де ви перебуваєте, і вони допоможуть вам подати заявку. Якщо у вас вже є місце для проживання з родиною чи друзями, ви можете залишитися там, поки Імміграційне управління Норвегії (UDI) не опублікує нову інформацію.

  • Норвегія пропонує тимчасовий колективний захист українцям. Ви повинні подати заяву на захист (притулок) для UDI, для розгляду вашої заяви про колективний захист — Згодом буде надано більше інформації.

Норвегія

Національна безкоштовна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів функціонує на базі ТМЖК «Відродження нації». Гаряча лінія працює в рамках Програми захисту і допомоги вразливим мігрантам Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за щедрої підтримки американського народу через проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Цей сайт адмініструється партнером МОМ. Погляди, висловлені на платформі, не обов’язково відображають позицію МОМ.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

Залишились запитання?