0 800 505 501

527

безкоштовно та анонімно щодня з 8:00–20:00

0 800 505 501

527

безкоштовно та анонімно щодня з 8:00–20:00

безкоштовно та анонімно

щодня з 8:00–20:00

безкоштовно та анонімно щодня з 8:00–20:00

Нaцiональна гаряча лiнiя з протидiї торгування людьми та консультурання мiгрантiв

НАЦIОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛIНIЯ З КОНСУЛЬТУВАННЯ МIГРАНТIВ ТА ПРОТИДIЇ ТОРГIВЛI ЛЮДЬМИ

НАЦIОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛIНIЯ З КОНСУЛЬТУВАННЯ МIГРАНТIВ ТА ПРОТИДIЇ ТОРГIВЛI ЛЮДЬМИ

ПРАВИЛА В'ЇЗДУ ДО ІНШИХ КРАЇН ПІД ЧАС ВІЙНИ

Португалiя

Правила в’їзду до країни

 • Громадяни, які виїжджають з України і бажають дістатися до Португалії, повинні звернутися до португальських посольств транзитних країн, щоб оновити інформацію про своє місцезнаходження та отримати необхідну підтримку.

 • Громадяни України, які втікають від війни, отримають статус тимчасового захисту.

Допомога

 • Відповідно до «Тимчасового захисту», ті, хто тікає з України, отримають: дозвіл на тимчасове проживання, ідентифікаційний номер податкової особи, ідентифікаційний номер соціального страхування та номер користувача національної служби охорони здоров’я.

 • Заявки на тимчасовий захист можна подати онлайн через портал SEFforUkraine.sef.pt, який доступний португальською, англійською та українською мовами. Ця послуга призначена для всіх громадян України та їхніх сімей, а також іноземних громадян, які проживають в Україні, незалежно від того, перебуваєте ви вже в Португалії чи ні.

 • Для неповнолітніх віком до 18 років заявку необхідно подавати особисто.

Запити про тимчасовий захист також можна подати особисто в Національні центри підтримки міграційної інтеграції в Лісабоні, Порту та Фару:

 1. CNAIM Лісабон: Rua Alvaro Coutinho, 14, 1150-025 Лісабон.

 2. CNAIM Algarve: Citizen’s Store, муніципальний ринок, 1-й поверх, Largo Dr. Francisco Sa Carneiro, 8000-151 Faro.

 3. CNAIM Norte: Av. 316, будівля Капітолію, 4050-276 Порту.

Якщо ви не можете дозволити собі житло в Португалії, ви можете попросити підтримки у Вищої комісії з питань міграції (ACM). Ви можете надіслати електронний лист на адресу sosucrania@acm.gov.pt, заповнити онлайн-форму на португальському дипломатичному порталі (доступний португальською, англійською та українською мовами) або відвідати один із 3 національних центрів підтримки мігрантів у Лісабоні, Фару та Порту.

 • Ви також маєте доступ до спеціального режиму програми «Вхідні двері», в рамках якої фінансова допомога надається на покриття витрат на проживання в туристичних курортах або оренду будинку. Підтримка триває до 18 місяців і може бути продовжена до 30 місяців.

 • Якщо ви шукаєте роботу, ви повинні зареєструватися на будь-якій стійці Інституту зайнятості та професійної підготовки (IEFP), щоб зареєструватися на вакансії. Після реєстрації IEFP ділиться вакансіями відповідно до профілю кожного громадянина.

 • Ви можете подати запит на соціальну підтримку за адресою https://www.seg-social.pt.

 • Усі іноземні громадяни, які прибувають до Португалії у віці від 6 до 18 років, мають право на доступ до освіти на тих самих умовах, що й громадяни країни. Для цього зверніться до навчального закладу за місцем проживання, щоб почати процес зарахування до школи.

 • Люди з тимчасовим захистом можуть обміняти свої водійські права на португальські. У цьому випадку їм не потрібно надавати докази автентичності своєї ліцензії або складати теоретичні та практичні тести.

Лінія реєстрації 211 950 500
Наберіть 2 після дзвінка на цей номер
Призначення: для підтримки з питань, пов'язаних з документами та реєстрацією
Графік роботи: понеділок – п’ятниця 9:00 – 17:00

Гаряча лінія для мігрантів

+351 218 106 191 або

808 257 257 (з мережі фіксованого зв'язку в Португалії)
Графік роботи: понеділок – п’ятниця 9:00 – 20:00, субота 9:00 – 17:00
Мови: португальська та українська

Португалія

Національна безкоштовна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів функціонує на базі ТМЖК «Відродження нації». Гаряча лінія працює в рамках Програми захисту і допомоги вразливим мігрантам Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за щедрої підтримки американського народу через проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Цей сайт адмініструється партнером МОМ. Погляди, висловлені на платформі, не обов’язково відображають позицію МОМ.

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn

Залишились запитання?